Snapper Dısplay Sistemleri

OPTİ ÇERÇEVELER

01
SNAPPER Opti Çerçeve, aluminyum çerçeve ürün grubuna büyük bir yenilik getiriyor. Yalnızca çok fonksiyonlu kullanım imkanı sunmakla kalmıyor, sürekli büyüyen ve rekabetin hayli kızıştığı piyasada büyük bir ekonomik avantaj sağlıyor.

Opti çerçeve iki kenarından sabit askılı ve delikli olarak üretilmektedir. Her bir çerçeve tekli karton kutulu paketlenmektedir. Masa üzerinde yatay ve dikey kullanma olanağı sunan sırt dayaması standarttır.

Ürün tüm dünyada patentlerle korunmaktadır.

ALÜMİNYUM ÇERÇEVELER

02
Ev, okul, hastane, banka, sinema, alışveriş merkezleri ve dükkanlarda...

Resimlerinizi, vergi levhası vb. belgelerinizin yanısıra, fiyat listelerinizi, ürün reklam ve kampanya yazılarınızı hem duvarda, hem de masaüstünde sergilemenize yardımcı olur.

POSTER TUTUCULAR

03
Satışın sadece fiyat ya da satılan ürün olmadığı,rekabetin doruklarına ulaşıldığı günümüz dünyasında reklam,firmaları bir adım öne çıkaran önemli unsurlardan bir tanesidir.1993 yılından bu yana üretilen Snapper markalı tanıtım ürünleri,reklama ayrı bir boyut kazandırmıştır.Yalnızca dış mekanları değil,iç mekanları yani magazaları,marketleri,işyerlerini,sinemaları önemli birer reklam alanı haline getirmiş ve bu yolla reklam unsuru olan metanın satışının artmasını sağlamıştır. Marka olmanın ağırlığını üzerinde hisseden Snapper,küçük detaylara dahi büyük uğraşlar veregelmiş ve marka olmaktan ekol olmaya giden hedefte uzun bir yol katetmiştir.

MENÜ PANOLARI

04
Restoranlar, kitapçılar, eczaneler, hastaneler, alışveriş merkezleri, bankalar, marketler, cafeler...

Yüksekliği ayarlanabilir, çerçevesi yatay-dikey çevrilebilir flexi menü panoları, kanallı gövdeye alt alta veya arkalı önlü çerçeve ve raf eklenebilen ayarlanabilen sistemlerdir.

KALDIRIM PANOLARI

05
Restoran zincirleri, bakkal, market, hastane ve sokağa çıkarılan tüm kapı ürünlerinde...

Kaldırımda kullanabileceğiniz bu ürünler ile etkili reklam alanı yaratabilirsiniz. Çerçevesi su geçirmez, yaylı ve su tabanlı ayakları rüzgara dayanıklıdır.

AYAKLI POSTER PANOLAR

06
Siteler, apartman girişleri, alışveriş merkezleri, sinemalar ve ofislerde kullanıma uygundur. Su geçirmeyen çerçevesi ve kilitli sistemi sayesinde posterlerinizi ve duyurularınızı güvenle sergileyebileceğiniz iletişim panolarıdır.

Mantar, manyetik, mantar ve manyetik bir arada modelleri ile çeşitlilik sunar.

IŞIKLI ÜRÜNLER

07
Ev, okul, hastane, banka, sinema, alışveriş merkezleri ve dükkanlarda...

Duyurularınızı, afişlerinizi, resimlerinizi vb. görsel malzemelerinizin yanısıra ürün reklam ve kampanya yazılarınızı, hem gece hem de gündüz sergilemenizi sağlar.

SNOWBOARD

08
Siteler, apartman girişleri, alışveriş merkezleri, sinemalar ve ofislerde kullanıma uygundur. Su geçirmeyen çerçevesi ve kilitli sistemi sayesinde posterlerinizi ve duyurularınızı güvenle sergileyebileceğiniz iletişim panolarıdır.

Mantar, manyetik, mantar ve manyetik bir arada modelleri ile çeşitlilik sunar.

BANNERLAR

09
Sinemalar, bankalar, dersaneler, restoranlar ve galerilerde, fuar alanlarındaki tanıtım ve sergilerde, büyük boy görsellerinizi ayatka tutan; hafif, portatif çantası ile toplanıp taşınabilen ve klipsli sistemi sayesinde posteri rahatlıkla değiştirilebilen fonksiyonel bir üründür.

BROŞÜR SETLER

10
Katalog, poster, broşür ve bannerlarınızı sunabileceğiniz çok çeşitli alternatif tasarımlar üretebileceğiniz fonksiyonel ve dekoratif bir üründür. Leaflet Stantın geniş ürün seçenekleri ile farklı ve işlevsel tasarımlara da sahip olabilirsiniz.

FUAR SİSTEMLERİ

11
Fuarlar, alışveriş merkezleri, kongreler, toplantılar, lansman, tanıtım organizasyonları ve her türlü tanıtım faaliyetlerinizde, portatif yapısı ile çantasında taşınabilir ve 5 dakikada kolaylıkla kurulabilen çok amaçlı fonksiyonel bir üründür.

BROŞÜRLÜK VE FÖYLÜKLER

12
Banka, alışveriş merkezi, mağaza, restoran, kafelerin en öncemli ihtiyacı olan broşürlükler ;masa, stand,raf ve banko üzerlerinde A4, A5 ve 1/3 A4 tek katlı ve çok katlı şeffaf, renkli alternatifleri ile kullanımı kolay sade, şık, dekoratif içine konulan görseli en iyi şekilde gösteren akılcı çözümler sunar.

AHŞAP ÜRÜNLER

13
Restoran, cafe, bar, alışveriş merkezleri, ofis ve eğitim kurumları gibi mekanlarda mesaj alanı olarak kullanılabilir. Yazılıp silinebilir olması mesajlarınızı ve duyurularınızı güncel olarak iletmenize olanak sunar. Tebeşir ile veya marker kalem ile yazılabilir.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates
Icon ÜRÜN SİPARİŞLERİNDE
ADRESE TESLİMAT
Icon PROJE ÇALIŞMALARINDA
HIZLI GERİ DÖNÜŞ
Icon ÜRÜNLER HAKKINDA
YARDIM GARANTİSİ
Icon ÖNERİ VE FİKİRLERİNİZDE
MÜŞTERİ DESTEĞİ