Matbaa Hizmetleri

AFİŞ

01
Etkili bir matbaa tanıtım ürünü olan afiş ve posterler bir ürünün, hizmetin veya  kampanyanın geniş kitlelere hızlı bir şekilde tanıtılması için kullanılan etkili bir tanıtım ürünüdür. Matbaa baskısı ve tasarımı burada çok önemlidir.  İşletmelere özel çözümler üretme noktasında tamamen farklı ölçülerde de baskı yapılabilmektedir.

ANTETLİ KAĞIT

02
Kurum kimliğinizi en iyi  şekilde ifade edebileceğiniz firma amblem, logo ve adres bilgilerinden oluşan başlıklı kağıtlardır. Antetli kağıtların tasarımı firmanızın ciddiyetini temsil eder.

AMERİKAN SERVİSİ

03
Restaurant, lokanta, cafe ve eğlence mekanları gibi yiyecek ürünleri tüketilen yerlerde görünüş açısından göze hitap etmek ve hijyen ortamında bir servis için Amerikan servisler kullanılmaktadır. Amerikan servisler genellikle tepsilerin altında ve masaların üzerlerinde yer alır ve kağıttan yapılmış ürünlerdir.

Genel olarak işletme sahibinin ve ya sponsor olduğu firmanın reklamı üzerinde olur ve yeni çıkan bir ürünü olduğunda onu müşterilerine tanıtmak için amerikan servis baskı en etkili ve en ekonomik yöntemdir.  Aynı zamanda bir müşteri eğer ilk defa geliyorsa Amerikan servisler sayesinde onun aklında kalıcı olarak yer edebilirsiniz.

BROŞÜR

04
Broşür dizaynlarınızı matbaamızın  grafik departmanımızda yaptırabilir veya kendi tasarımlarınızın uygulanmasını isteyebilirsiniz. Tasarımlarınızı Freehand, Corel, Adobe Illistrator, Photoshop, Pdf, veya Office programlarından birinde hazırlayabilirsiniz. Gerekli düzenlemeler grafik atölyemiz tarafından müdahale edilip yeniden yapılacaktır.

BLOK NOT

05
Genellikle çalışma masalarımızın üzerinde duran yapılacak işlerle ilgili ufak notlar almamızı sağlayan ve yaprakları kolayca koparılabilen bir matbaa ürünüdür. Acil bir not alma durumu olduğunda türlü not alma ve yazma ihtiyacımızı gideren not defteridir. Bir iş yerinde çalışmıyor dahi olsak sürekli olarak kullandığımız bir defter çeşididir.

İşletmelerde gün içerisinde yapılacak işle ilgili olarak alınan notlarda, işle ilgili kısa bilgi, yapılacak işin saati gibi bilgiler not alınır. Daha sonra alınan notlar çerçevesinde iş yapılır.

CEPLİ DOSYA (TEKLİF DOSYA)

06
Firma, şirket veya şahısların yazışmalarında, tekliflerinde, broşür, föy vb. ürünlerinin sunumunda kullandıkları, özel cep ve taşıma alanlarına sahip, kalın gramajlı kağıtlara basılan, farklı boy ve ebatlarda üretimi yapılabilen, kurumsal reklam ve tanıtım aracına sunum dosyası ya da cepli dosya denir.

ÇIKARTMA (STICKER) - ETİKET

07
Etiket, çıkartma, sticker olarak da bilinen ve işletmelerin ürünlerinin, aynı zamanda markalarının tanıtımını yaptıkları bir matbaa reklamıdır. Günümüzde ürünün kalitesi kadar tüketiciye sunum şeklide önemlidir.

Etiketlerde tasarımla kalite ve güvenilirlik vurgusu öne çıkarılabilmekte, tüketiciye verilmesi istenen imaj oluşturulur. Bu da ürünün rakip ürünlerin satışında daha avantajlı bir hale gelmesine sebep olmaktadır.

DAVETİYE

07
Toplantı, konferans, seminer, gezi, nişan, düğün ve açılış gibi tören ve etkinliklere katılması istenen kişilere bu etkinliği duyurma ve davet amacıyla yazılan kısa yazılara davetiye denir.

Davetiyeler genellikle özel olarak hazırlanmış davetiye kağıtlarına bastırılır ve seçilen kartın davetin niteliğine uygun olmasına özen gösterilir.

DİPLOMAT-BUKLET ZARF

08
Diplomat zarf, antetli zarf ve torba zarf olarak da bilinen, resmi ve kurumsal yazışmalarda kullanılmakla beraber, kurumsal kimliğinde vazgeçilmez öğesi olan bir zarf çeşididir. Buklet zarf, antetli kağıtları taşımak amacıyla kullanılan bir zarf çeşididir.

Diplomat zarflar ve ya torba zarflar üzerinde firmanızın logosunu taşıyarak markanıza önem katar. Posta yada kargo ile göndereceğiniz tüm dökümanları bu zarflar ile gönderebilir üzerlerine istediğiniz baskıyı yapabilirsiniz.

Yapıştırma konusunda eski usül tutkallı zarflardan değildir, silikonlu modellerde kağıtı soyar direk yapıştırırsınız. Fatura irsaliye gibi materyaller günümüz şartlarında artık baskılı diplomat zarf veya baskılı torba zarf ile gönderilmektedir.

EL İLANI

09
El ilanları firmanızın reklamını fotoğraflı veya fotoğraf kullanılmadan da sadece yazı metni ile müşterilerinize ulaştırabileceğiniz uygun maliyetli ve etkili bir reklam malzemesidir. Maliyet açısından avantajlı olduğundan, el ilanlarını yüksek adetlerde bastırarak firmanızın tanıtımını daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

INSERT

11
Insert; parekende sektöründe satış yapan firmaların müşterileriyle iletişim kurduğu, etkili reklam ve promosyon materyalleridir. Şirketlerin, indirim ürünlerini, çeşitli kampanyalarını ve şirketleri hakkındaki bilgileri müşterilerilerine duyurmak için yayınladıkları ilanlardır.

Günümüzde insert hem parekendicilerin hemde üreticilerin kullandıkları etkin bir markalaşma aracı olarak kullanılmaktadır. Kısa sürede hazırlanabilmeleri, düşük maliyetleri, derhal sonuç üretebilmeleri tercih sebebidir.

KARTVİZİT

13
Kurumunuzun veya Firmanızın kişiliğini yansıtan, personeliniz için kariyer tamamlayıcı vazgeçilmez tanıtım aracı kartvizitlerdir.
Kartvizit kağıt cinsi olarak fantezi kartonlar yada düz yüzeyli A. Bristol, Japon Bristol, mat kuşe, parlak kuşe çeşitlerimizden birini tercih edebilirsiniz.
Kartvizitlerin ekonomik olmasını istiyorsanız, kişi sayısı ve miktar bakımından fazla olması menfaatinizedir. Basım adedi arttıkça birim başına düşen fiyat azalacaktır. kartvizit' maliyeti etkileyen faktörlerden birisi de renk adedidir. Özel baskılar (Varak, kabartma baskı vs.)  maliyeti artırırlar.

KATALOG

14
Firmalar ürün ve markalarının, gerçek, doğru ve iyi bir şekilde tanıtılmasını isterler. Ürünlerinin belleklerde en iyi bir şekilde yer etmesi ve  kalıcı bir imaj oluşturabilmesi için katalogların doğru ve estetik planlanmış, dizayn edilmiş olması gerekmektedir.
 
Bir firmayı, ürünü tanıtan, ifade ve sembolize eden, belleklerde kalıcı olmasını sağlayan öncelikle fotoğraf, renk, şekil ve dizayn bütünlüğüdür. Katalogunun tasarımında`ki özgün çizgiler firmanın kendi sektöründeki diğer rakiplerinden ayrılmasını sağlar.

MAGNET

15
Mıknatıslı, 4 Renk Baskılı, Selefon Kaplı, Metal Yüzeylere Yapışabilen, üzerinde Takvim, İmsakiye, Bloknot gibi mücellitli objeler olabilen acil hatırlatıcı reklam malzemeleridir.
 
İstediğiniz ölçülerde ve özel kesimlerde magnet baskısı yapılmaktadır.

TAKVİM

16
Takvim baskıları etkili ve kalıcı bir promosyon aracı olarak kullanılmaktadır. Farklı tür ve tasarımlarla hazırlanan takvimler ev ve ofis ortamları için vazgeçilmez bir reklam ürünüdür.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates
Icon ÜRÜN SİPARİŞLERİNDE
ADRESE TESLİMAT
Icon PROJE ÇALIŞMALARINDA
HIZLI GERİ DÖNÜŞ
Icon ÜRÜNLER HAKKINDA
YARDIM GARANTİSİ
Icon ÖNERİ VE FİKİRLERİNİZDE
MÜŞTERİ DESTEĞİ