Hakkımızda

2002 yılında küçük bir işletme olarak başlayan maceramız, büyük hedefler doğrultusunda ilerlemiş ve bugün bir marka ya da isimden daha fazlası olmayı başarmıştır. Eğitim ve etkinlik açısından genç, dinamik ve yenilikçi kadromuzla, reklam mecralarının her alanında kurumsal faaliyetler göstermekteyiz.

Masal Reklam olarak bugün; Müşterilerimiz ve ekibimizle büyük bir aileyiz. Köklerimiz sağlam olduğu için aydınlık; Çalışmak, üretmek ve yaratmak işimiz olduğu için şeffaf ve bu değerleri korumak için de hep kararlıyız.

İletişime açık, müşteri memnuniyeti öncelikli ve sonuç odaklı olmakla birlikte fikirlere fazlasıyla değer veren bir ajansız. Bugün birçok seçkin kurum, kuruluş ve markanın bizi tercih ediyor olması tesadüf değil.

Bu büyük ailenin her ferdi adına gururla belirtiriz ki; zamanı, harcanan emekten daha değerli kılmak bizim için geçmişte kaldı. Şimdi müşterilerimizin ilkeleri ve bizim kurum kültürümüz ile harmanlayarak altına imza attığımız her proje, zamanının ötesinde, değerli bir taş gibi, gelecekte yerini alıyor ve markamız yarınlar için çalışıyor.

Markanıza ihtiyacı olan hizmeti sağlamanın ilk basamağı, tarafsız olarak en doğru şekilde analiz etmekten geçer. Markayı, ürünü veya hizmeti olduğu kadar sektörünü, rakiplerini ve hedef kitlesini de en ince ayrıntılarına kadar inceliyor, kusursuz stratejiyi oluşturabilmek için dersimizi çok iyi çalışıyoruz.

İletişimleriniz için harekete geçmeden önce, markanızı doğru konumlandırmak ve tüketicinin algısını en etkili biçimde harekete geçirmek için doğru verileri doğru işleyerek iyi bir strateji oluşturuyoruz. Trendleri takip ederek, marka ihtiyaçlarını bilerek, tecrübelerimizi harmanlıyor, yarattığımız olgun stratejik planlama ile sizi rakipleriniz karşısında hep bir adım önünde tutmayı sağlıyoruz.

Amaç bir yıldız yaratmaksa, o yıldızın ışığı her daim parlak olmalıdır. Doğru analiz ve başarılı bir stratejik planlama sonucu oluşturduğumuz marka profilinizin popüler olması kadar, kazanılan değerlerin sürekliliği de çok önemlidir. Tüketici için popülaritenin ötesinde vazgeçilmez olmak, çalışmalarımızın ana hedeflerindendir. İşin peşini bırakmıyoruz; aldığımız geri bildirimler, takip ettiğimiz pazar hareketleri ve tüketici davranış analizleri sayesinde markanızı her zaman taze ve gelişime açık tutuyoruz.

Johannes Gutenberg’in takipçileri, İbrahim Müteferrika’nın çıraklarıyız biz. Ruhumuzda var. Matbaanın sentetik kokusu, saf dağ ya da deniz havası gibi gelir bize. Güler yüzü görmeden, “Teşekkür”ünüzü duymadan bırakmayız baskının peşini. Matbaa tarihinin başlangıcındaki fark yok artık dünya ile aramızda.

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates
Icon ÜRÜN SİPARİŞLERİNDE
ADRESE TESLİMAT
Icon PROJE ÇALIŞMALARINDA
HIZLI GERİ DÖNÜŞ
Icon ÜRÜNLER HAKKINDA
YARDIM GARANTİSİ
Icon ÖNERİ VE FİKİRLERİNİZDE
MÜŞTERİ DESTEĞİ